Livescore Schedule Favourites
  • Europe Under-16 Championship Division C
    00:45
    Luxembourg U16
    FT 63 76
    Scotland U16
    25 10 19 9
    18 22 19 17
  • Europe Under-20 Championship Division B
    01:15
    Georgia U20
    FT 67 78
    0.88 0.82
    -1.5
    Estonia U20
    18 16 15 18
    18 14 23 23
  • Europe Under-20 Championship Division B
    01:15
    Kosovo U20
    FT 63 68
    0.88 0.82
    -34.5
    Sweden U20
    25 14 15 9
    11 20 20 17
  • Europe Under-20 Championship Division B
    01:15
    Slovak Republic U20
    FT 64 46
    0.88 0.82
    10.5
    North Macedonia U20
    9 31 10 14
    17 11 6 12
  • Europe Under-20 Championship Division A
    01:30
    Spain U20
    FT 71 53
    0.9 0.8
    19.5
    Slovenia U20
    15 26 13 17
    19 8 11 15
  • Europe Under-20 Championship Division A
    01:30
    Israel U20
    FT 88 69
    0.85 0.85
    13.5
    Montenegro U20
    19 21 26 22
    15 19 15 20
  • Women’s National Basketball Association
    03:30
    Phoenix Mercury
    FT 69 64
    0.9 0.9
    7.5
    Dallas Wings
    21 10 18 20
    17 17 12 18
  • Europe Under-20 Championship Division B
    03:30
    Russia U20
    FT 83 70
    0.85 0.85
    20.5
    Belarus U20
    27 18 23 15
    28 16 19 7
  • Europe Under-20 Championship Division B
    03:30
    Finland U20
    FT 73 69
    0.85 0.85
    10.5
    Romania U20
    19 15 22 17
    14 21 15 19
  • Europe Under-20 Championship Division B
    03:30
    Portugal U20
    FT 81 53
    0.85 0.85
    5
    Belgium U20
    17 22 23 19
    4 16 17 16
  • Women’s National Basketball Association
    08:00
    Minnesota Lynx
    FT 79 90
    0.9 0.9
    5.5
    Seattle Storm
    16 24 14 25
    26 24 21 19
  • William Jones Cup
    13:00
    Jordan
       
    0.91 0.91
    4.5
    Iran
  • Friendly Competition
    14:00
    Shandong Xiwang Women's
       
    Beijing Ducks Women's
  • William Jones Cup
    15:00
    Canada UBCU
       
    0.91 0.91
    -21.5
    South Korea
  • Friendly Competition
    15:30
    Ba Yi Women's
       
    Liaoning ZhongDa Women's
  • William Jones Cup
    17:00
    Chinese Taipei White
       
    0.91 0.91
    -13.5
    Japan
  • Friendly Competition
    18:00
    GuangDong Xintongsheng Women's
       
    Jiang Su Niushoushan Women
  • Europe Under-16 Championship Division C(Women)
    18:30
    Gibraltar Woman's U16
       
    Georgia Woman''s U16
  • Europe Under-20 Championship Division A
    18:45
    France U20
       
    Croatia U20
  • Europe Under-20 Championship Division A
    18:45
    Ukraine U20
       
    Poland U20
  • Friendly Competition
    19:00
    Liaoning Dinosaurs
       
    QingDao Eagles
  • William Jones Cup
    19:00
    Chinese Taipei Blue
       
    0.91 0.91
    19.5
    Indonesia
  • Europe Under-16 Championship Division C
    19:00
    Wales U16
       
    GibraltarU16
  • Thailand Basketball Super League
    19:20
    Hi-Tech (TPBL)
       
    PEA
  • Friendly Competition
    19:30
    ZheJiang Chouzhou Bank Women's
       
    SiChuan JinQiang Women's
  • Friendly Competition
    20:00
    Hu Zhiming City Wing
       
    Dragon Warrior
  • Friendly Competition
    20:40
    HKPA
       
    Eagle
  • Europe Under-16 Championship Division C(Women)
    20:45
    Wales Woman'sU16
       
    Cyprus Woman's U16
  • Europe Under-20 Championship Division A
    21:00
    Great Britain U20
       
    Germany U20
  • Europe Under-20 Championship Division A
    21:00
    Serbia U20
       
    Greece U20
  • Friendly Competition
    21:00
    Beijing Ducks
       
    Tianjin Golden Lions
  • Europe Under-16 Championship Division C
    21:15
    Moldova U16
       
    San Marino U16
  • Europe Under-16 Championship Division C(Women)
    23:00
    Scotland Woman's U16
       
    Malta Woman's U16
  • Europe Under-20 Championship Division A
    23:15
    Turkey U20
       
    Spain U20
  • Europe Under-20 Championship Division A
    23:15
    Italy U20
       
    Slovenia U20
  • Europe Under-16 Championship Division C
    23:30
    Malta U16
       
    Andorra U16