Livescore Schedule Favourites Database
  • EuroChallenge Basketball(Women)
    00:30
    Galatasaray Woman's
       
    LMK SBC SF. Gheorghe Woman's
  • EuroChallenge Basketball(Women)
    00:30
    Olympiakos Women's
       
    Ros Casares Woman's
  • Korisliiga
    00:30
    Tampereen Pyrinto
       
    Joensuun Kataja
  • EuroLeague Women
    00:30
    Fenerbahce (w)
       
    Famila Wuber Schio Woman's
  • National Committee Association America
    01:00
    Lowa State
       
    Michigan
  • EuroChallenge Basketball(Women)
    01:00
    Seat Gyor Woman's
       
    Gernika Bizkaia Women's
  • EuroChallenge Basketball(Women)
    01:00
    The women's basketball szekszard nuclear power sta
       
    Herner TC Women's
  • Slovak Extraliga Basketball
    01:00
    BK ASK Inter Slovnaft Bratislava
       
    HBK Prievidza
  • Slovak Extraliga Basketball
    01:00
    Handlova
       
    MBK Lucenec
  • Slovak Extraliga Basketball
    01:00
    BK Vahostav SK Zilina
       
    ONYX Levice
  • Slovak Extraliga Basketball
    01:00
    BK 04 AC LB Spisska Nova Ves
       
    BK Iskra Svit
  • EuroLeague Women
    01:00
    Umana Reyer Venezia Woman's
       
    Castors Braine (w)
  • EuroLeague Women
    01:00
    Basket Lattes Montpellier (W)
       
    Union Lyon Feminin (w)
  • FIBA EUROPE CUP
    01:00
    BK ASK Inter Slovnaft Bratislava
       
    Lisboa e Benfica
  • FIBA EUROPE CUP
    01:00
    Leiden
       
    PVSK Pannonpower Pecs
  • FIBA EUROPE CUP
    01:00
    Dentacon Apoel Nicosia
       
    BBC Bayreuth
  • FIBA EUROPE CUP
    01:00
    CSM Oradea
       
    Benetton Fribourg Olympic
  • FIBA EUROPE CUP
    01:00
    BC Dnipro
       
    Levski
  • FIBA EUROPE CUP
    01:00
    Balkan Botevgrad
       
    Sodertalje Kings
  • Central Europe Women League
    01:00
    Slovanka Womens
       
    Chomutov Women's
  • Central Europe Women League
    01:00
    Ostrava Women's
       
    Pharmaserv Marburg Women's
  • Central Europe Women League
    01:00
    Frisco Sika Brno Woman's
       
    Charleroi Women''s
  • Alpe Adria Cup
    01:00
    UBSC Raiffeisen Graz
       
    Sluneta Usti nad Labem
  • Russian Basketball Super League
    01:30
    St.Petersburg Sparta
       
    Sibirtelekom-Lokomotiv
  • EuroChallenge Basketball(Women)
    01:30
    Aluinvent DVTK Woman's
       
    Cadi La Seu D Urgell
  • EuroLeague Women
    01:30
    TTT Riga Woman's
       
    UMMC Ekaterinburg Woman's
  • DWBL
    01:30
    Horsholm w
       
    Vaerlose Woman
  • FIBA EUROPE CUP
    01:30
    Bakken Bears
       
    SK Legia Warszawa
  • Estonian–Latvian Basketball League
    01:30
    BK Liepajas Lauvas
       
    VEF Riga Juniors
  • EuroChallenge Basketball(Women)
    02:00
    CCC Polkowice Woman's
       
    Ormanspor Women's
  • National Basketball League (Czech Republic)
    02:00
    Hradec Kralove
       
    CEZ Nymburk
  • Premier A Slovenian Basketball League
    02:00
    Podcetrtek
       
    Lastovka Domzale
  • EuroLeague Women
    02:00
    ZVVZ USK Prague Woman's
       
    Nadezhda Woman's
  • Women’s Swedish Basketball League
    02:00
    Hogsbo Women's
       
    Telge Woman's
  • FIBA EUROPE CUP
    02:00
    Kapfenberg Bulls
       
    Keravnos Strovolos
  • FIBA EUROPE CUP
    02:00
    KB Sigal Prishtina
       
    BK Ventspils
  • Alpe Adria Cup
    02:00
    BasketClubs Vienna
       
    Sencur Cestno Podjetje Kranj
  • FIBA EUROPE CUP
    02:30
    Landstede Basketbal Zwoll
       
    Ironi Nes Ziona
  • FIBA EUROPE CUP
    02:30
    Donar Groningen
       
    Belgacom Spirou Basket
  • National Committee Association America
    03:00
    Boston College
       
    Saint Louis
  • EuroChallenge Basketball(Women)
    03:00
    Basket Landes Women
       
    MiZo Pecs 2010 Woman's
  • EuroChallenge Basketball(Women)
    03:00
    Flames Carolo Women's
       
    ROCHE VENDEE BC Women's
  • EuroLeague Women
    03:00
    Cercle Jean Mace Bourges (w)
       
    Cukurova Women
  • EuroLeague Women
    03:15
    Argon Uni Girona
       
    Dynamo K Woman's
  • National Committee Association America
    03:30
    North Carolina
       
    Alabama
  • National Committee Association America
    05:00
    Virginia
       
    Maine
  • National Committee Association America
    06:00
    Penn State
       
    Mississippi
  • Novo Basquete Brasil
    06:30
    E.C. PINHEIROS SAO PAOLO
       
    SKY Basquete Cearense
  • National Basketball Association
    08:00
    Indiana Pacers
       
    Utah Jazz
  • National Basketball Association
    08:00
    Boston Celtics
       
    Brooklyn Nets
  • National Basketball Association
    08:00
    Cleveland Cavaliers
       
    Orlando Magic
  • National Basketball Association
    08:00
    Philadelphia 76ers
       
    Sacramento Kings
  • National Basketball Association
    08:00
    Charlotte Hornets
       
    Detroit Pistons
  • American League
    08:00
    San Lorenzo- -Casla
       
    Mogi das Cruzes
  • Liga Nacional de Bosquetbol
    08:00
    Hispano Americano
       
    Deportivo Libertad
  • Liga Nacional de Bosquetbol
    08:00
    Obras Sanitarias Buenos Aires
       
    Ciclista Olimpico
  • National Basketball Association
    08:30
    Toronto Raptors
       
    New York Knicks
  • National Basketball Association
    09:00
    Milwaukee Bucks
       
    Atlanta Hawks
  • National Basketball Association
    09:00
    Houston Rockets
       
    Miami Heat
  • National Basketball Association
    09:00
    Memphis Grizzlies
       
    Los Angeles Clippers
  • Liga Nacional de Bosquetbol
    09:00
    Union de Formosa
       
    Estudiantes Concordia
  • National Basketball Association
    09:30
    San Antonio Spurs
       
    Minnesota Timberwolves
  • National Basketball Association
    10:00
    Phoenix Suns
       
    Washington Wizards
  • National Basketball Association
    10:30
    New Orleans Pelicans
       
    Los Angeles Lakers
  • National Committee Association America
    10:30
    Seton Hall
       
    Oregon
  • National Basketball Association
    11:00
    Portland Trail Blazers
       
    Oklahoma City Thunder
  • National Committee Association America
    11:00
    San Diego
       
    Hofstra
  • National Basketball Association
    11:30
    Golden State Warriors
       
    Chicago Bulls
  • National Committee Association America
    12:00
    San Jose State
       
    Oregon State
  • Women's Korean Basketball League
    18:00
    Bucheon KEB-Hana
       
    Woori Bank HANSAE
  • AirAsia ASEAN Basketball League
    19:00
    Mono Vampire Basketball Club
       
    Westports Malaysia Dragons
  • Women's Chinese Basketball Association
    19:30
    Fujian Women's
       
    GuangDong Xintongsheng Women's
  • Women's Chinese Basketball Association
    19:30
    SiChuan JinQiang Women's
       
    HeNan YiChuan Women's
  • Women's Chinese Basketball Association
    19:30
    Heilongjiang DaQing Women's
       
    ZheJiang Chouzhou Bank Women's
  • Women's Chinese Basketball Association
    19:30
    ShangHai BaoShan Women's
       
    Ba Yi Women's
  • Women's Chinese Basketball Association
    19:30
    Beijing Ducks Women's
       
    Shanxi Zhuyeqing Women's
  • Women's Chinese Basketball Association
    19:30
    Wuhan Sheng fan Women
       
    Shandong Xiwang Women's
  • Women's Chinese Basketball Association
    19:30
    hebei women
       
    Tianjin Women's
  • Women's Chinese Basketball Association
    19:30
    Inner Mongolia Nongxin Women''s
       
    Xinjiang Wojiang Women's
  • Chinese Basketball Association
    19:35
    Zhejiang Lions
       
    ShanDong Lions
  • Chinese Basketball Association
    19:35
    NanJing TongXi DaSheng
       
    Shenzhen Leopards
  • Chinese Basketball Association
    19:35
    Zhejiang Golden Bulls
       
    QingDao Eagles
  • Chinese Basketball Association
    19:35
    Beijing Ducks
       
    Bayi Rockets
  • Chinese Basketball Association
    19:35
    Shanghai bilibili
       
    Guangzhou Longlions
  • EuroChallenge Basketball(Women)
    23:00
    Botas Spor Woman's
       
    VALOSUN Brno Womens
  • EuroChallenge Basketball(Women)
    23:00
    Antalya BSB Women's
       
    Ruzomberok Woman's
  • EuroChallenge Basketball(Women)
    23:59
    MBA Moscow Women's
       
    Besiktas JK Woman's
  • Lietuvos krepsinio lyga
    23:59
    Lietkabelis
       
    Lietuvos Rytas
  • UBSL
    23:59
    MBC Mykolaiv
       
    BK Zaporozhye