Livescore Schedule Favourites Database
  • Korisliiga
    00:30
    BC Nokia
       
    Kauhajoen Karhu
  • Korisliiga
    00:30
    Helsinky Seagulls
       
    Karma Podebrady
  • Korisliiga
    00:30
    Lapuan Korikobrat
       
    Ura Basket
  • Korisliiga
    00:30
    KTP Basket
       
    Salon Vilpas
  • Korisliiga
    00:30
    Helsinky Seagulls
       
    Karma Podebrady
  • Slovenia Cup
    01:00
    Alpos Sentjur
       
    Geoplin Slovan
  • Slovenia Cup
    01:00
    Sencur Cestno Podjetje Kranj
       
    Plama P.
  • Alpe Adria Cup
    01:00
    Basketbol Brno
       
    Hopsi Polzela
  • National Committee Association America
    01:30
    Tennessee-Martin
       
    Gardner-Webb
  • Polska Liga Koszykówki
    02:00
    Siden Torun
       
    Gliwice
  • Swedish Basketball League
    02:04
    Boras Basket
       
    Sodertalje Kings
  • Basketball Bundesliga
    03:30
    FC Bayern Munchen
       
    Ratiopharm Ulm
  • National Committee Association America
    04:00
    California Irvine
       
    LSU
  • American League
    05:30
    Vivo Franca
       
    Quimsa
  • National Committee Association America
    06:00
    Massachusetts Lowell River Hawks
       
    Brown
  • National Committee Association America
    07:00
    Maryland-Eastern Shore
       
    Wofford
  • Novo Basquete Brasil
    07:00
    Corinthians Paulista
       
    unifacisa
  • Novo Basquete Brasil
    07:00
    Rio Claro Basquete
       
    GRSA Itabom Bauru
  • National Committee Association America
    08:00
    Princeton
       
    Arizona State
  • Liga Nacional de Bosquetbol
    08:00
    Platense
       
    Penarol de Mar del Plata
  • National Committee Association America
    08:30
    Monmouth
       
    Radford
  • American League
    08:30
    Instituto de Cordoba
       
    Valdivia
  • National Committee Association America
    09:00
    norfolk state
       
    Monmouth
  • National Committee Association America
    09:00
    Houston
       
    Houston Baptist
  • National Basketball Association
    09:30
    Dallas Mavericks
       
    Los Angeles Clippers
  • National Basketball Association
    10:00
    Denver Nuggets
       
    Washington Wizards
  • National Committee Association America
    10:00
    Duke Blue Devils
       
    Stephen F. Austin
  • Liga Nacional de Baloncesto Profesional
    10:15
    Huracanes
       
    Fuerza Regia
  • Liga Nacional de Baloncesto Profesional
    10:30
    Plateros
       
    Lenadores
  • National Committee Association America
    11:00
    UNLV
       
    Jackson State
  • National Committee Association America
    11:30
    Becas Fetter
       
    Sam Houston State
  • Women's Korean Basketball League
    18:00
    Shinhan Birds
       
    Cheongju KB Stars Women's
  • National Basketball League(Japan)
    18:00
    Otsuka Alphas
       
    Rizing-Fukuoka
  • Chinese Basketball Association
    19:35
    Fujian Sturgeons
       
    Suzhou Dragons
  • Chinese Basketball Association
    19:35
    SiChuan PinSheng Whale
       
    Jilin Northeast Tigers
  • Chinese Basketball Association
    19:35
    Shanxi Brave Dragons
       
    Liaoning Dinosaurs
  • AirAsia ASEAN Basketball League
    20:00
    Eastern Long Lions
       
    Macao black bear
  • AirAsia ASEAN Basketball League
    20:00
    WOLF WARRIORS
       
    Alab Pilipinas
  • EuroChallenge Basketball(Women)
    20:30
    Enisey Krasnoyarsk Women's
       
    Tsmoki Minsk Women's
  • FIBA EUROPE CUP
    22:00
    Bahcesehir Koleji
       
    CSU Atlassib Sibiu
  • Basketball League Belgium Division I
    22:30
    Dexia Mons-Hainaut
       
    Port of Antwerp Giants
  • Russian Basketball Super League
    23:00
    CSKA Moscow 2
       
    MBA Moscow
  • Russian Basketball Super League
    23:00
    Spartak Primorye
       
    UFA
  • Russian Basketball Super League
    23:00
    Burevestnik Jaroslav
       
    University-Ugra
  • Russian Basketball Super League
    23:00
    Runa Mosow
       
    Temp Sumz Revda
  • Russian Basketball Super League
    23:00
    Vostok 65
       
    SBSK BC Samara
  • EuroChallenge Basketball(Women)
    23:00
    Spartak Moscow Region Woman's
       
    Prishtina Women''s
  • Israeli Basketball Premier League
    23:59
    Hapoel Holon
       
    Hapoel Jerusalem
  • Israeli Basketball Premier League
    23:59
    Ironi Nahariya
       
    Maccabi Heat Haifa
  • Israeli Basketball Premier League
    23:59
    Hapoel Tel-Aviv
       
    Rixiong Lixian Maccabi
  • Israeli Basketball Premier League
    23:59
    Hapoel Eilat
       
    Hapoel Gilboa Galil Elyon
  • Balkan International Basketball League
    23:59
    Ibar Rozaje
       
    KB Peja
  • Korisliiga
    23:59
    UU-Korihait
       
    Kouvot
  • FIBA EUROPE CUP
    23:59
    Pinar Karsiyaka
       
    Royal Atomia Brussels
  • FIBA EUROPE CUP
    23:59
    Tsmoki Minsk
       
    Kyiv Basket
  • FIBA EUROPE CUP
    23:59
    U-Mobitelco BT Cluj Napoca
       
    Enisey Krasnoyarsk
  • FIBA EUROPE CUP
    23:59
    Joensuun Kataja
       
    Kormend
  • WABA Women's Basketball League
    23:59
    Orlovi Women''s
       
    Banovici Women's
  • WABA Women's Basketball League
    23:59
    Montana 2003 Women's
       
    Beroe Women's
  • WABA Women's Basketball League
    23:59
    KK Buducnost Women's
       
    Crvena Zvezda Red Star Women's
  • WABA Women's Basketball League
    23:59
    Athlete Celje Women's
       
    ZKK Partizan Galenika Woman's
  • WABA Women's Basketball League
    23:59
    Tresnjevka 2009 Women's
       
    ZKK Kraljevo Women's
  • WABA Women's Basketball League
    23:59
    KK Buducnost Women's
       
    Crvena Zvezda Red Star Women's
  • Estonian–Latvian Basketball League
    23:59
    Valga
       
    Jurmala Fenikss