Livescore Schedule Favourites Database
  • Polska Liga Koszykówki
    00:30
    Artego Bydgoszcz
       
    Asseco Prokom Gdynia
  • Osterreichische Basketball Bundesliga
    00:30
    Kapfenberg Bulls
       
    Vienna Timberwolves
  • Osterreichische Basketball Bundesliga
    00:30
    UBSC Raiffeisen Graz
       
    Oberwart Gunners
  • Women’s Basketball Bundesliga
    00:30
    AXSE BasCats USC Heidelberg Women's
       
    TH Wohnbau Angels Women's
  • Ligue Nationale de Basket (Switzerland)
    00:30
    BBC Nyon
       
    Union Neuchatel Basket
  • Ligue Nationale de Basket (Switzerland)
    00:30
    BBC Monthey
       
    SAM Basket Massagno
  • Ligue Nationale de Basket
    01:00
    Bourg-en-Bresse
       
    Chorale Roanne
  • Ligue Nationale de Basket
    01:00
    Le Portel
       
    Boulazac
  • Ligue Nationale de Basket
    01:00
    Limoges
       
    Entente Orleanaise
  • Ligue Nationale de Basket
    01:00
    Le Mans Sarthe
       
    Strasbourg
  • Ligue Nationale de Basket
    01:00
    Elain Bearnais Pau-Orthez
       
    Gravelines Dunkerque
  • Ligue Nationale de Basket
    01:00
    Asvel Villeurbanne Lyon
       
    Chalons-Reims
  • Ligue Nationale de Basket
    01:00
    Paris Basket
       
    Elan Chalon-Saone
  • Ligue Nationale de Basket
    01:00
    Cholet
       
    Dijon
  • Ligue Nationale de Basket
    01:00
    Monaco
       
    Nanterre
  • Asociación de Clubes de Baloncesto
    01:00
    Baloncesto Fuenlabrada
       
    DKV Joventut Badalona
  • Basketball Bundesliga
    01:00
    Alba Berlin
       
    EWE Baskets Oldenburg
  • Basketball Bundesliga
    01:00
    BG Goettingen
       
    LTi Giessen 46ers
  • Basketball Bundesliga
    01:00
    Fraport Skyliners
       
    Bamberg
  • Turkish Basketball League
    01:00
    Fenerbahce Ulker
       
    Daruss Afaka
  • Turkish Basketball League
    01:00
    Turk Telekom
       
    Banvitspor
  • Turkish Basketball League
    01:00
    Tofas
       
    Besiktas Cola Turka
  • Turkish Basketball League
    01:00
    Galatasaray Cafe Crown
       
    Ormanspor Genc Ankara
  • Turkish Basketball League
    01:00
    Bahcesehir Koleji
       
    Efes Pilsen
  • Turkish Basketball League
    01:00
    Royal Hali Gaziantep
       
    Buyukcekmece
  • Turkish Basketball League
    01:00
    Afyon Belediye
       
    Pinar Karsiyaka
  • Turkish Basketball League
    01:00
    Bakirkoy Basket
       
    Bai Shibang SA
  • Slovak Extraliga Basketball
    01:00
    ONYX Levice
       
    Handlova
  • Slovak Extraliga Basketball
    01:00
    Komarno
       
    HBK Prievidza
  • Slovak Extraliga Basketball
    01:00
    BK Iskra Svit
       
    BK Vahostav SK Zilina
  • Slovak Extraliga Basketball
    01:00
    MBK Lucenec
       
    BK ASK Inter Slovnaft Bratislava
  • Lega Basket Serie A(Women)
    01:00
    Virtus Eiren Ragusa Woman's
       
    Vigarano Women's
  • Lega Basket Serie A(Women)
    01:00
    Umana Reyer Venezia Woman's
       
    Battipaglia Women's
  • Lega Basket Serie A(Women)
    01:00
    Fila San Martino Di Lupari Woman's
       
    Virtus Bologna Women''s
  • Lega Basket Serie A(Women)
    01:00
    Fixi Piramis Torino Women's
       
    Ducato Lucca Woman's
  • Lega Basket Serie A(Women)
    01:00
    Broni Women's
       
    Empoli Women's
  • Lega Basket Serie A(Women)
    01:00
    Palermo Women''s
       
    Famila Wuber Schio Woman's
  • Lega Basket Serie A(Women)
    01:00
    Costa Women's
       
    Bracco Geas Sesto San Woman's
  • Basketball League of Serbia
    01:00
    KK Dunav
       
    Zlatibor Cajetina
  • Basketball League of Serbia
    01:00
    KK Metalac
       
    OKK Novi Pazar
  • Basketball League of Serbia
    01:00
    KK Dynamic
       
    OKK Beograd
  • Basketball League of Serbia
    01:00
    Tamis Petrohemija
       
    Vojvodina
  • Basketball League of Serbia
    01:00
    KK Mladost Zemun
       
    KK Hemofarm Vrs
  • Basketball League of Serbia
    01:00
    Sloboda
       
    Kolubara
  • Basketball League of Serbia
    01:00
    Borac
       
    Napredak Aleksinac
  • Serie A2 Gold Basket
    01:00
    Eurobasket Roma
       
    Agrigento
  • Liga Femenina de Baloncesto
    01:00
    Universidad Pais Vsaco San Sebastian Woman's
       
    Campus Promete Women's
  • Liga Femenina de Baloncesto
    01:00
    Halcon Avenida Woman's
       
    Lacturale Araski W
  • Czech Women's Basketball League
    01:00
    VALOSUN Brno Womens
       
    Chomutov Women's
  • Czech Women's Basketball League
    01:00
    Kara Trutnov Womens
       
    Sokol Hradec Kralove Women
  • Czech Women's Basketball League
    01:00
    Chance Strakonice Women's
       
    ZVVZ USK Prague Woman's
  • Czech Women's Basketball League
    01:00
    Slavia Prague Women's
       
    Ostrava Women's
  • Czech Women's Basketball League
    01:00
    Slovanka Womens
       
    Frisco Sika Brno Woman's
  • Women’s Basketball Bundesliga
    01:00
    Herner TC Women's
       
    TK Hannover Women's
  • Women’s Basketball Bundesliga
    01:00
    Halle Lions Women's
       
    OKE Panthers Women's
  • Nemzeti Bajnokság I/A (Men's basketball)
    01:00
    Kaposvari KK
       
    Szedeak
  • Nemzeti Bajnokság I/A (Men's basketball)
    01:00
    Falco KC-Szombathely
       
    Szolnoki Olajbanyasz
  • Nemzeti Bajnokság I/A (Men's basketball)
    01:00
    Albacomp Fehervar
       
    Debreceni
  • Nemzeti Bajnokság I/A (Men's basketball)
    01:00
    Jaszberenyi KSE
       
    Kormend
  • Nemzeti Bajnokság I/A (Men's basketball)
    01:00
    Soproni Sordogok
       
    Atomeromu SE PAKS
  • Nemzeti Bajnokság I/A (Men's basketball)
    01:00
    KTE-Duna Aszfalt
       
    Zalakeramia
  • Nemzeti Bajnokság I/A (Men's basketball)
    01:00
    OSE Lions
       
    PVSK Pannonpower Pecs
  • Polska Liga Koszykówki Kobiet
    01:00
    CCC Polkowice Woman's
       
    INEA AZS Poznan Woman's
  • Polska Liga Koszykówki Kobiet
    01:00
    Uniwersytet Gdanski Women's
       
    Wroclaw Women's
  • Polska Liga Koszykówki Kobiet
    01:00
    Lublin Women's
       
    Politechnika Gdanska Women's
  • Polska Liga Koszykówki Kobiet
    01:00
    Widzew Lodz Woman's
       
    Energa Torun Women
  • Polska Liga Koszykówki Kobiet
    01:00
    KSSSE AZS-PWSZ Gorzow Woman's
       
    Artego Bydgoszcz Woman's
  • Polska Liga Koszykówki Kobiet
    01:00
    Lotos Gdynia Woman's
       
    Wisla Can-Pack Woman's
  • MKD SL
    01:00
    Pelister
       
    KK Kozuv
  • MKD SL
    01:00
    KK Kumanovo 2009
       
    MZT Skopje B
  • MKD SL
    01:00
    Gostivar
       
    Euro Nickel
  • MKD SL
    01:00
    FMP Akademija
       
    Vardar(FYR)
  • Austria B Basketball League
    01:00
    Worthersee Piraten
       
    Mattersburg Rocks
  • Liga Femenina de Baloncesto
    01:15
    Coelbi Bembibre PDM Women
       
    Cadi La Seu D Urgell
  • Liga Femenina de Baloncesto
    01:30
    Gernika Bizkaia Women's
       
    Ensino Women's
  • Austria B Basketball League
    01:30
    Salzburg
       
    BBC Nord
  • National Committee Association America
    02:00
    memphis
       
    Mississippi
  • Premier A Slovenian Basketball League
    02:00
    Zlatorog Lasko
       
    Podcetrtek
  • Premier A Slovenian Basketball League
    02:00
    Hopsi Polzela
       
    Domzale
  • German Basketball Pro A
    02:00
    Phoenix Hagen
       
    Kirchheim
  • German Basketball Pro A
    02:00
    Ehingen
       
    BG Karlsruhe
  • German Basketball Pro A
    02:00
    Jena
       
    Walter Tigers Tubingen
  • Polska Liga Koszykówki
    02:30
    Atlas Stal Ostrow Wlkp
       
    Trefl Sopot
  • German Basketball Pro A
    02:30
    Paderborn Baskets
       
    Artland Dragons
  • German Basketball Pro A
    02:30
    TBB Trier
       
    Bayer Leverkusen
  • Dutch Basketball League
    03:00
    Leiden
       
    Donar Groningen
  • Dutch Basketball League
    03:00
    Leeuwarden
       
    Zwolle
  • Liga Femenina de Baloncesto
    03:00
    Los Adelantados Women''s
       
    Ros Casares Woman's
  • Ireland Basketball Premier League
    03:00
    UCD Marian Dublin
       
    KCYMS
  • Ireland Basketball Premier League
    03:00
    Killester Dublin
       
    Templeogue Azzurri Dublin
  • Ireland Basketball Premier League
    03:00
    Bord Gais Neptune Co
       
    Belfast Star
  • Ireland Basketball Premier League
    03:00
    Eanna
       
    Moycullen
  • German Basketball Pro A
    03:00
    Panthers Schwenningen
       
    Rostock
  • Lega Basket Serie A
    03:30
    Trenkwalder Reggio Emilia
       
    Whirlpool Varese
  • Asociación de Clubes de Baloncesto
    03:30
    Unicaja
       
    Bizkaia Bilbao Basket
  • Asociación de Clubes de Baloncesto
    03:30
    CAI Zaragoza
       
    La Bruixa d'Or Manresa
  • Asociación de Clubes de Baloncesto
    03:30
    Obradoiro CAB
       
    MoraBanc Andorra
  • Basketball Bundesliga
    03:30
    S.Oliver Baskets Wurzburg
       
    EnBW Ludwigsburg
  • Basketball Bundesliga
    03:30
    TSV Crailsheim
       
    RASTA Vechta
  • Serie A2 Gold Basket
    03:30
    Orzi Basket
       
    Pepsi Caserta
  • Ireland Basketball Premier League
    03:30
    Ballon Dublin Inter
       
    Tela Li Warriors
  • Ireland Basketball Premier League
    04:00
    DCU Saints
       
    Maree
  • Novo Basquete Brasil
    05:00
    Sao Jose Unimed
       
    Rio Claro Basquete
  • National Basketball Association
    06:00
    Minnesota Timberwolves
       
    Phoenix Suns
  • Liga Nacional de Baloncesto Profesional
    06:00
    Libertadores
       
    Mineros de Caborca)
  • National Committee Association America
    07:00
    North Dakota State
       
    Utah Valley State
  • Liga Nacional de Baloncesto Profesional
    07:00
    Correcaminos
       
    Laguneros
  • Liga Nacional de Bosquetbol
    07:00
    Penarol de Mar del Plata
       
    Atenas Cordoba
  • National Basketball Association
    08:00
    Indiana Pacers
       
    Orlando Magic
  • National Basketball Association
    08:00
    Charlotte Hornets
       
    Chicago Bulls
  • Liga Nacional de Baloncesto Profesional
    08:00
    Capitanes
       
    Angeles
  • National Basketball Association
    08:30
    Atlanta Hawks
       
    Toronto Raptors
  • National Basketball Association
    08:30
    Philadelphia 76ers
       
    Miami Heat
  • National Basketball Association
    08:30
    New York Knicks
       
    San Antonio Spurs
  • Liga Nacional de Bosquetbol
    08:30
    San Martin
       
    Ferro Carril Oeste
  • National Basketball Association
    09:00
    Cleveland Cavaliers
       
    Portland Trail Blazers
  • National Basketball Association
    09:00
    Memphis Grizzlies
       
    Los Angeles Lakers
  • Liga Nacional de Baloncesto Profesional
    09:00
    Aguacateros de Michoacan
       
    Soles de Mexicali
  • National Basketball Association
    09:30
    Milwaukee Bucks
       
    Detroit Pistons
  • National Basketball Association
    10:00
    Utah Jazz
       
    New Orleans Pelicans
  • Liga Nacional de Baloncesto Profesional
    10:30
    Panteras
       
    Santos de San Luis
  • National Committee Association America
    11:00
    Pepperdine Waves
       
    Sacramento State
  • Women’s National Basketball League(Australia)
    11:00
    Bendigo Spirit Women's
       
    Melbourne Boomers Woman's
  • National Committee Association America
    11:30
    UNLV
       
    SMU
  • National Basketball League(Australia)
    12:00
    Melbourne United
       
    Brisbane Bullets
  • National Basketball League(Japan)
    12:00
    Sendai 89
       
    Earth Friends Tokyo Z
  • National Basketball League(Japan)
    13:00
    Nagano Shinshu Brave Warriors
       
    Kumamoto Volters
  • National Basketball League(Japan)
    13:00
    F Eagles Nagoya
       
    Hiroshima Dragonflies
  • National Basketball League(Japan)
    13:00
    Bambitious Nara
       
    Gunma Crane Thunders
  • National Basketball League(Australia)
    14:00
    Adelaide 36ers
       
    New Zealand Breakers
  • Korean Basketball League
    14:00
    Busan KTF Magicwings
       
    Daegu Orions
  • Women’s National Basketball League(Australia)
    14:00
    Canberra Capitals Woman's
       
    Perth Lynx Women
  • Women's Korean Basketball League
    16:00
    Bucheon KEB-Hana
       
    Cheongju KB Stars Women's
  • Basketball Japan League
    16:05
    Toyota Alvark
       
    Hitachi Sunrockers
  • PBGC
    16:30
    Alaska Aces
       
    Meralco Bolts
  • PBGC
    18:45
    Barangay Ginebra Kings
       
    San Miguel Beermen
  • Women’s Turkish Basketball League
    19:00
    Besiktas JK Woman's
       
    Elazig Il Ozel Idare (w)
  • Liga Femenina de Baloncesto
    19:15
    Mann Filter Woman's
       
    Quesos El Pastor (w)
  • Asociación de Clubes de Baloncesto
    19:30
    MMT Estudiantes
       
    San Pablo Burgos
  • Chinese Basketball Association
    19:35
    Shanxi Brave Dragons
       
    Guangdong Southern Tigers
  • Chinese Basketball Association
    19:35
    Fujian Sturgeons
       
    NanJing TongXi DaSheng
  • Chinese Basketball Association
    19:35
    Bayi Rockets
       
    Tianjin Golden Lions
  • Chinese Basketball Association
    19:35
    Guangzhou Longlions
       
    Shanghai bilibili
  • Chinese Basketball Association
    19:35
    Liaoning Dinosaurs
       
    Beijing Fly Dragon
  • Chinese Basketball Association
    19:35
    Shenzhen Leopards
       
    Xinjiang Flying Tigers
  • Chinese Basketball Association
    19:35
    Jilin Northeast Tigers
       
    Beijing Ducks
  • Asociación de Clubes de Baloncesto
    20:00
    Isla De Tenerife Canarias
       
    Real Betis
  • VTB United League
    20:00
    BC Khimki Moscow Region
       
    Tsmoki Minsk
  • UKR
    20:00
    Kyiv Basket
       
    Cherkaski Mavpy
  • UKR
    20:00
    KHIMIK
       
    BC Dnipro B
  • VTB United League
    20:30
    Parma Perm
       
    Avtodor Saratov
  • Apollon Limassol BC
    21:00
    Keravnos Strovolos
       
    Dentacon Apoel Nicosia
  • Kazakhstan Division I Basketball League
    21:00
    Kokshetay
       
    Atyrau leopard
  • Dutch Basketball League
    21:30
    Rotterdam Challengers
       
    Amsterdam Astronauts
  • Women’s Turkish Basketball League
    21:30
    Antalya BSB Women's
       
    Cankaya Universitesi Women's
  • Basketball Bundesliga
    22:00
    Ratiopharm Ulm
       
    Hamburg
  • BLNO
    22:00
    Nidaros Jets Sverresborg
       
    Fyllingen
  • Novo Basquete Brasil
    22:00
    Corinthians Paulista
       
    SKY Basquete Cearense
  • Danish Basketball League
    22:00
    Horsens IC
       
    Vaerlose
  • Estonian–Latvian Basketball League
    22:00
    TTU KK
       
    Tartu Rock
  • Russian Basketball Super League
    23:00
    Ural Ekaterinburg
       
    Temp Sumz Revda
  • BLNO
    23:00
    Gimle
       
    Centrum Tigers
  • BLNO
    23:00
    Tromso Storm
       
    Froya
  • Lietuvos krepsinio lyga
    23:00
    Neptunas Klaipeda
       
    Lietuvos Rytas
  • Korisliiga
    23:00
    Karma Podebrady
       
    Salon Vilpas
  • National Basketball League (Bulgaria)
    23:00
    Academic Bultex
       
    Beroe
  • National Basketball League (Bulgaria)
    23:00
    Balkan Botevgrad
       
    Tundja Yambol
  • National Basketball League (Bulgaria)
    23:00
    PBC Lukoil Academic
       
    Spartak Pleven
  • National Basketball League (Bulgaria)
    23:00
    Rilski Sportist
       
    Levski
  • National Basketball League (Bulgaria)
    23:00
    Euroins Cherno More
       
    Chernomorets Novorossiysk
  • Women’s Basketball Bundesliga
    23:00
    Flippo Women
       
    Royals TV Saarlouis Women's
  • Women’s Basketball Bundesliga
    23:00
    TSV Wasserburg Women's
       
    Keltern Women's
  • Ligue Nationale de Basket (Switzerland)
    23:00
    Benetton Fribourg Olympic
       
    Starwings Basket Regio Basel
  • Ligue Nationale de Basket (Switzerland)
    23:00
    BC Boncourt Red Team
       
    Swiss Central Basket
  • Ligue Nationale de Basket (Switzerland)
    23:00
    Lausanne
       
    Les Lions de Geneve
  • Austria B Basketball League
    23:00
    Deutsch Wagram Alligators
       
    Jennersdorf
  • Lietuvos krepsinio lyga
    23:20
    Zalgiris
       
    Dzukija Alytus
  • Austria B Basketball League
    23:30
    Raiders Tirol
       
    UKJ HYPO Mistelbach
  • Estonian–Latvian Basketball League
    23:30
    Latvijas Universitate
       
    KK Parnu
  • Lega Basket Serie A
    23:59
    EA7-Emporio Armani Milano
       
    Dinamo Sassari
  • Greek Basket League
    23:59
    Paok Sharon Leki
       
    AGO Rethymno Aegean
  • Greek Basket League
    23:59
    Panathinaikos
       
    IRAKLIS
  • Asociación de Clubes de Baloncesto
    23:59
    Polaris World CB Murcia
       
    Winterthur F.C. Barcelona
  • Osterreichische Basketball Bundesliga
    23:59
    Allianz Swans Gmunden
       
    WBC Raiffeisen Wels
  • Danish Basketball League
    23:59
    Team FOG Naestved
       
    EBAA
  • Liga Nationala (Women's basketball)
    23:59
    Municipal Satu Mare Women's
       
    Cluj Napoca (w)
  • Liga Nationala (Women's basketball)
    23:59
    ACS KSE Targu Secuiesc Women's
       
    Univ Arad (w)
  • Liga Nationala (Women's basketball)
    23:59
    CSM U Oradea (w)
       
    Municipal Targu Mures (w)
  • Serie A2 Gold Basket
    23:59
    Basket Napoli
       
    Tortona
  • Apollon Limassol BC
    23:59
    AEK Larnaca
       
    Paralimni
  • Women’s Basketball Bundesliga
    23:59
    Pharmaserv Marburg Women's
       
    Eisvogel Freiburg Women's
  • UKR
    23:59
    Zhytomyr
       
    Khimik B
  • German Basketball Pro A
    23:59
    Nurnberger
       
    Eisbaren Bremerhaven
  • German Basketball Pro A
    23:59
    Heidelberg
       
    Schalke